Pani Ing. Danica Tomašových pôsobí veľmi príjemným a profesionálnym dojmom. Flexibilita, ústretovosť a svedomitosť sú atribúty, ktoré, podľa môjho názoru, najlepšie vystihujú jej prácu. Srdečne ďakujeme za veľmi príjemnú spoluprácu, na ktorú budeme radi spomínať.

Zuzana B., marec 2021

Radi by sme vyjadrili svoju spokojnosť so službami realitnej agentúry TOREA. Pani Tomašových nás sprevádzala kúpou nehnuteľnosti veľmi komplexne a profesionálne, čo bolo skvelé vzhľadom na to, že sme v tejto oblasti nemali žiadne skúsenosti. Vďaka jej ľudskému prístupu, dobrým radám, ústretovosti a ochote prebehlo všetko bez problémov. A to aj napriek tomu, ako veľmi nám na úradoch a v banke komplikovala situáciu prebiehajúca pandémia. Preto rozhodne túto agentúru budeme s radosťou odporúčat ďalej.

Dominik a Tereza, november 2020

S realitnou kanceláriou TOREA, s pani Tomašových sme boli nadmieru spokojní. Oslovili sme ju s kúpou bytu, kde nám poskytla komplexné služby od samého začiatku obhliadky, cez vybavenie hypotéky, poistenie nehnuteľnosti, cez zmluvy, prepis bytu, zápis do katastra, až po samotné prevzatie bytu do nášho vlastníctva. Pomohla nám vybaviť aj všetky prepisy energie, plyn, atď. Týmto sa jej chceme veľmi pekne poďakovať za jej ochotu všetko vyriešiť a hlavne za jej ústretovú komunikáciu, vždy keď sme mali nejaký problém hneď ho pani Tomašových zobrala do svojich rúk a promptne riešila. Pani Tomašových môžeme len a len odporučiť nie len ako vynikajúcu realitnú maklérku, ale aj ako veľmi milú pani, ktorá robí svoju prácu ľudsky, je vždy pozitívne naladená a hlavne vie poradiť a vybaviť všetko za Vás. Preto ešte raz vyjadrujeme našu veľkú vďaku a maximálnu spokojnosť za komplexné služby. Ďakujeme.

Andrea a Bohumil, október 2020

Touto cestou sa chceme s manželom poďakovať p. Tomašových za profesionálny prístup a kompletný servis pri predaji nášho bytu. Všetko prebehlo hladko a bez komplikácií v snahe vybaviť celý proces predaja k spokojnosti oboch strán. Veľmi kladne hodnotím zadanie inzerátu, nasledujúc obhliadkami, končiac prípravou všetkých náležitostí. P. Tomašových vkladá do svojej práce osobný prístup a ma skutočné znalosti v sfére nehnuteľností. Realitnú kanceláriu určite oslovím aj v budúcnosti a odporúčam každému, kto hľadá pomoc a profesionalitu pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.

Silvia V., máj 2020

Touto cestou sa musím poďakovať a zároveň vyjadriť veľké uznanie a profesionalitu s akými p. Danka Tomašových pristupovala v prípade predaja môjho bytu. Nakoľko žijem v zahraničí a vlastnila som nehnuteľnosť na Slovensku, celú agendu od pre mňa neznámej byrokracie po zastrešenie kompletného servisu komunikácie s kupujúcim, riešenie problémov smerujúcich k uspokojeniu požiadaviek budúcich vlastníkov bytu, zvládla s úžasnou profesionalitou. Nedá mi nespomenúť k tomu i ľudský rozmer, ktorý nepochybne prispel k úspešnemu zavŕšeniu predaja. Z mojej strany maximálna spokojnosť, môžem len a len odporučiť každému, kto hľadá naozaj kvalitné služby v oblasti realít.

Silvia H., marec 2020

Touto cestou chcem najskôr poďakovať Vám, pani Tomašových, za spoluprácu a úžasnú angažovanosť pri predaji tejto spočiatku nepredatelnej nehnuteľnosti kvoli hrubým papierovým nezrovnalostiam, ktoré boli spôsobené nedbalosťou z našej strany. Bez Vašej pomoci by som nedokázala zlegalizovať a dať papierovo do poriadku čiernu stavbu na mieste neexistujúceho starého domu zbúraneho taktiež na čierno. Ďakujem za Vaše cenné rady pri vybavovaní všetkých potrebných potvrdení, ktoré bolo nutné doložiť, aby bol náš dom považovaný za nový, pekný a dobrý nielen subjektívne, ale aj objektívne, teda papierovo. Vysoké sankčné pokuty by boli bez Vašich cenných rád omnoho vyššie. Zdarné a hladké vyriešenie tejto komplikácie ako aj zladenie obtiažnej komunikácie a dotiahnutie predaja domu do zdarného konca (verím k spokojnosti všetkých zúčastnených strán) sa podarilo tiež vďaka pohotovosti a profesionálnemu prístupu pani Tomašových. Pre Váš profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti spojený s obrovským osobným nasadením pri zvládaní spočiatku neriešiteľných komplikácií by som si Vás ako realitnú maklérku vybrala znovu a všetkým prajem, aby mali možnosť pri predaji nehnuteľnosti spolupracovať s ľuďmi, ako ste Vy pani Tomašových.

Ľudmila T., január 2020

Pani Danici Tomašových srdečne ďakujeme za to, že vďaka jej profesionálnemu a ľudskému prístupu dnes bývame vo svojej nehnuteľnosti. Počas celého procesu kúpy hľadala a nachádzala riešenia v každej oblasti a vo všetkom sme sa na ňu mohli spoľahnúť. Vybavila všetky veci a papierovačky súvisiace s kúpou od stretnutí cez úver, poistenia až po odovzdanie. Ak hľadáte spoľahlivého, zodpovedného a priateľského sprievodcu pri kúpe nehnuteľnosti, tak vrele Vám odporúčame služby realitnej kancelárie TOREA, vďaka ktorej sme celým procesom kúpy nehnuteľnosti prešli úspešne.

Dagmar a Dušan U., august 2019

Dobrý den paní Tomašových, s Vašimi službami po čas celého vybavování predaja našho domčeku som byla velmi spokojená a príjemne prekvapená Vašou komplexnou starostlivosťou a profesionálnou úrovňou ako prezentácie tak i realitných a právných stránok predaja a okamžitou reakciou na moje otázky a prania. Tu v Brne žial som sa s takýmto kvalitným a pohotovým prístupom zatiaľ nestretla. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov.

Júlia J., máj 2019

Realitná kancelária Torea v Pezinku k plnej spokojnosti zabezpečila a v krátkej dobe vybavila všetky potrebné doklady, aby sme mohli predať zdedenú nehnuteľnosť, za čo jej veľmi pekne ďakujeme a odporúčame jej služby aj iným klientom. Ďakujeme!

Viera W., apríl 2019

S Torea reality som riešila kúpu svojho prvého bytu, v tom čase ešte neskolaudovanej novostavby. Ako človek kupujúci nehnuteľnosť po prvýkrát, neznalý jednotlivých postupov, som ocenila vysoko profesionálne služby realitky, a to nie len v kúpe samotnej, ale pani Tomašových vybavila kompletne aj veci okolo hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Torea reality určite odporúčam pre bezproblémové vybavenie pre svoj nový domov :)

Andrea K., marec 2019

Pani Danicu Tomašových som oslovil v júni 2017 kvôli tomu, že disponovala slušnou ponukou bytov na predaj a predajom novostavieb. Okrem toho sme boli rozhodnutí využiť služby realitnej kancelárie, ktorá nam poskytne komplexné služby v oblasti kúpy nášho nového bytu. Táto sympatická, prijemná a odborne spôsobilá osôbka bola naším anjelom strážnym 1 a pol roka, v prípade potreby vždy k dispozícii a vybavila za nás všetky náležitosti ako stretnutie s developerom, hypotéku na mieru, všetky administratívne záležitosti. Náležite obhajovala a presadzovala naše záujmy vždy a spôsobom, aký sa očakáva od skutočného realitného makléra. Skrátka komplexné služby s mojou max. spokojnosťou.

Marián S., november 2018

Predmetom kúpy bol môj prvý byt, čiže v tejto oblasti som nebol vôbec znalý čo ako sa vybavuje, preto som si vybral RK. So službami RK pani Danice Tomašových som bol maximálne spokojný. Spohľahlivosť, ústretovosť, rýchlosť a profesionalita pri vybavovaní tak vážných a pre život dôležitých vecí ako je kúpa nehnuteľnosti je u nej na 1. mieste. Od prvého stretnutia až po odovzdanie bytu ma sprevádzala maximálna spokojnosť začo jej veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam každému využiť služby práve tejto realitnej kancelárie.

Karol T., november 2018

Spolupráca a osobný prístup pani Danici Tomašových hodnotím vysoko pozitívne. Jej profesionalita a maximálna ústretovosť sa prejavila vo všetkých činnostiach, ktoré sa vyskytli počas kúpy nehnuteľnosti a bolo ich potrebné riešiť. Spoluprácu s ňou a realitnou agentúrou TOREA odporúčam, pretože ju považujem za spoľahlivého partnera s individuálnym prístupom orientovaným na spokojnosť zákazníka. Ďakujem.

Emília P., jún 2018

Servis počas predaja bytu bol fantastický. Prakticky vďaka Danke Tomašových prebehol bez toho, aby som ako predávajúci vybavoval niečo na úradoch. Firmu pani Tomašových určite odporúčam v rámci realít v Pezinku a blízkom okolí.

Marián B., november 2017

S realitnou kanceláriou TOREA spolupracujeme už niekoľko rokov pre profesionálny prístup, spoľahlivosť, dôveru a rýchle a kvalitné jednanie pani Tomašových. Veľmi pekne ďakujeme, vždy sme boli maximálne spokojní a odporúčame každému, kto hľadá kvalitnú realitnú kanceláriu.

Michaela F., august 2017

So službami RK som bola nadmieru spokojná. Aj napriek tomu, že predmetom kúpy bol môj prvý byt a moje skúsenosti v tejto oblasti nulové, pani Tomašových bola nesmierne ústretová, spoľahlivá a všetky potrebné procesy vybavila rýchlo a vysoko profesionálne. Vrelo odporúčam a ešte raz ďakujem!

Tereza M., júl 2017

Realitná kancelária TOREA nám zariadila bezproblémový predaj bytu a garáže. Všetky nevyhnutné formality prebehli hladko a bez zbytočného naťahovania. Služby kancelárie môžem preto každému odporučiť bez zaváhania. Ďakujem

Alena S., október 2016

So službami realitnej kancelárie TOREA v zastúpení pani Tomašových som bola veľmi spokojná, profesionálny prístup, korektné jednanie a rýchlosť jednania boli na vysokej úrovni. Ďakujem za spoluprácu.

Katarína S., júl 2016

Realitná kancelária TOREA nám poskytla hypotekárne poradenstvo pri kúpe bytu. S poskytovanými službami sme boli nadmieru spokojní, keďže sme boli odbremenení od mnohých vybavovaní, papierovačiek a ušetrili sme veľa času. Všetko prebehlo bez komplikácií a navyše veľmi rýchlo. S kúpou bytu skúsenosti nemáme, a preto sme veľmi ocenili odborné poradenstvo a profesionálny prístup, hoci samotný byt bol kupovaný cez inú realitnú kanceláriu. Ešte raz ďakujeme.

Marcela F., júl 2016

Ďakujeme, boli sme spokojní s Vami, žiadne mínusy, iba plusy. Za pár rôčkov Vás oslovíme aj na predaj nášho bytu.

Andrea R., jún 2016

Pri kúpe nehnuteľnosti som sa obrátil na realitnú kanceláriu TOREA, ktorá mi pomohla s kompletným vypracovaním kúpnych zmlúv a poskytla mi aj hypotekárne poradenstvo. Oceňujem profesionalitu ako aj kvalitné poradenstvo tejto kancelárie podložené rokmi skúseností. Som spokojný s poskytnutými službami a som rozhodnutý využiť služby tejto realitnej kancelárie aj pri kúpe ďalších nehnuteľností.

Martin M., január 2016

Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.